درباره ما

درباره کینگ کد بیشتر بدانید

 در خرداد ۹۴ با محوریت پوشش اخبار گیمینگ و با هدف ارائه خدمات اعم از فروش برنامه های کاربردی و سرور های گیم آغاز به کار کرد و بعد از حدودا دو سال توقف فعالیت نمود . تا اینکه در شهریور ماه ۱۳۹۹ با تلاش و پشتکار چند برابر با ظاهری متفاوت و خدمات بیشتر دوباره به عرصه اخبار و خدمات گیمینگ بازگشت.

 

علاوه بر این کینگ کد سعی بر این دارد تا مرجعی مطمئن و حرفه ای برای خرید محصولات  گیمینگ از قبیل اسکریپت ها و برنامه های کاربردی  ، قالب و افزونه وردپرس ، مقاله های  آموزشی و … باشد تا علاقه مندان به این دسته از محصولات با هزینه ای کمتر نسبت به سایر فروشگاه ها اقدام به خریدی مطمئن نمایند و در کمترین زمان به محصولات با  تضمین و پشتیبانی تیم کینگ کد دسترسی داشته باشند .

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید آموزش‌ و ابزارهای لازم برای گیم های متفاوت را به آسانی در اختیار داشته باشید و بتوانید کاربردی ترین فایل های مربوط به گیم اعم از کانفیگ ها , اسکین ها و … را دریافت و استفاده کنید.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.